Új oktatási munkarend

Miniszterelnök Úr tegnap esti bejelentésének megfelelően 2020. 03.16-án, hétfőn új oktatási munkarendre állunk át, úgynevezett tantermen kívüli digitális munkarendre. Ez azt jelenti, hogy a diákok nem látogathatják majd az iskolákat, hanem digitális úton jutnak majd hozzá a tananyagokhoz. A tanárok online módon saját vagy az iskolai eszközöket használva juttatják majd el a tananyagokat a tanulóknak. Iskolánkban jelenleg is több on-line platformot használunk, így a tanév és a vizsgaidőszak ezen munkarend alkalmazásával teljesíthetővé válhat. További információkat a ma megjelenő rendeletekből kapunk, így addig mindenkitől türelmet kérek! A kialakult helyzet maximális fegyelmezettséget és összefogást kíván mindannyiunk (tanulók, szülők, nagyszülők, dolgozók, stb.) érdekében! Mi a Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája pedagógusai mindent megteszünk azért, hogy diákjaink a tananyagot az új oktatási módszerekkel elsajátítsák, a vizsgákra eredményesen felkészüljenek.

 

Kovács Attila
igazgató

 

Linkek

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.